cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości Janki
52 ogłoszenia
Od najnowszych
52 ogłoszenia
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
Ogłoszenia wyróżnione
Rynek pierwotny
Dom z garażem, ul. Poniatowskiego
Janki,mazowieckie
1 459 000 zł160,19 m² 9 107,93 zł/m²
Działka inwestycyjna, ul. Platynowa
Janki,mazowieckie
8 000 zł2 000 m² 4 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Działka budowlana ogrodzona Janki
Janki,mazowieckie
4 500 000 zł7 600 m² 592,11 zł/m²
Dom z tarasem Janki
Janki,mazowieckie
4 500 000 zł300 m² 15 000 zł/m²
Lista ogłoszeń
Magazyn klimatyzowany Janki
Janki,mazowieckie
33 000 €6 600 m² 5 €/m²
Budynek użytkowy Janki
Janki,mazowieckie
17 750 €2 500 m² 7,10 €/m²
Działka rolno-budowlana Janki
Janki,mazowieckie
260 000 zł16 937 m² 15,35 zł/m²
Dom wolnostojący Janki
Janki,mazowieckie
1 799 000 zł210 m² 8 566,67 zł/m²
Budynek użytkowy Janki
Janki,mazowieckie
7 100 €1 000 m² 7,10 €/m²
Hala ogrzewana
Janki,mazowieckie
14 963 €1 995 m² 7,50 €/m²
Działka Janki
Janki,mazowieckie
2 900 000 zł10 000 m² 290 zł/m²
Działka inwestycyjna zabudowana Janki
Janki,mazowieckie
4 000 000 zł8 000 m² 500 zł/m²
Budynek użytkowy Janki
Janki,mazowieckie
2 800 zł120 m² 23,33 zł/m²
Działka budowlana Janki
Janki,mazowieckie
875 000 zł1 000 m² 875 zł/m²
Działka przemysłowa Janki
Janki,mazowieckie
5 570 000 zł10 128 m² 549,96 zł/m²
Magazyn
Janki,mazowieckie
3 750 €500 m² 7,50 €/m²
Dom wolnostojący Janki
Janki,mazowieckie
1 800 000 zł211 m² 8 530,81 zł/m²
Magazyn ogrzewany Janki
Janki,mazowieckie
32 000 000 zł4 823 m² 6 634,87 zł/m²
Biuro z parkingiem, ul. Al. Krakowska
Janki,mazowieckie
45 zł/m²80 m² 3 600 zł
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.
Budynek użytkowy Janki
Janki,mazowieckie
10 650 €1 500 m² 7,10 €/m²
Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Al. Krakowska
Janki,mazowieckie
44 zł/m²125 m² 5 500 zł
Budynek użytkowy Janki
Janki,mazowieckie
5 760 €720 m² 8 €/m²
Budynek użytkowy, ul. Mszczonowska
Janki,mazowieckie
49 500 zł1 200 m² 41,25 zł/m²
Działka inwestycyjna Janki
Janki,mazowieckie
12 000 000 zł12 600 m² 952,38 zł/m²
Działka przemysłowa Janki
Janki,mazowieckie
1 950 000 zł3 007 m² 648,49 zł/m²
Działka inwestycyjna
Janki,mazowieckie
5 600 000 zł6 199 m² 903,37 zł/m²
Działka przemysłowa Janki
Janki,mazowieckie
4 850 000 zł10 128 m² 478,87 zł/m²
Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Al. Krakowska
Janki,mazowieckie
5 741 030 zł5 267 m² 1 090 zł/m²
Lokal handlowy z parkingiem, ul. Al. Krakowska
Janki,mazowieckie
52,50 zł/m²120 m² 6 300 zł
Dom z tarasem Janki
Janki,mazowieckie
1 800 000 zł211 m² 8 530,81 zł/m²
Działka komercyjna uzbrojona Janki
Janki,mazowieckie
6 700 000 zł5 600 m² 1 196,43 zł/m²
Hala ogrzewana Janki
Janki,mazowieckie
18 810 €3 300 m² 5,70 €/m²
Dom z garażem Janki
Janki,mazowieckie
1 360 000 zł110 m² 12 363,64 zł/m²
Biuro Janki
Janki,mazowieckie
75 zł/m²120 m² 9 000 zł
Dom umeblowany Janki
Janki,mazowieckie
6 900 zł200 m² 34,50 zł/m²
Biurowiec Janki
Janki,mazowieckie
5 000 000 zł1 800 m² 2 777,78 zł/m²
Magazyn klimatyzowany Janki
Janki,mazowieckie
22 560 €4 700 m² 4,80 €/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Janki
Włącz powiadomienia
- ...
- 1
- 2